Čisté, hygienické prádlo pro každého v České republice

Prověřená kvalita

Značka Speed Queen® je po celém světě známá svým extra výkonným vybavením pro komerční prádelny, které je ideální rovněž pro domácnosti. Naše pračky a sušičky jsou konstruovány tak, aby poskytovaly optimální výsledky a vydržely celá desetiletí. Jsou testovány pro extrémní odolnost a dlouhodobou spolehlivost.

Laundromaty Speed Queen®

Samoobslužné prádelny Speed Queen® jsou čisté, moderní, efektivní a cenově dostupné, přičemž lidem v České republice přinášejí novou dimenzi pohodlí a kvality.

Zákazníci mohou za každého počasí rychle a bezpečně prát i sušit velké množství prádla. Naše výkonné stroje se po každé dávce automaticky sterilizují, jsou citlivé k šatům a šetrné k životnímu prostředí.

Zjistěte více o samoobslužných prádelnách Speed Queen®

Prémiové luxusní stroje Speed Queen®

Naše stroje si mohou koupit také majitelé domů v České republice. Naše stroje jsou vyrobeny v USA a ty, které nabízíme pro komerční prostředí, jsou stejné jako stroje nabízené pro domácnosti.

Jsou navrženy tak, aby při použití v domácnosti vydržely 25 let a po celou dobu vám přinášely fantastické výsledky praní a svěží prádlo.

Kvalita řady Speed Queen® byla prokázána ziskem ocenění America’s Most Recommended Luxury Washer and Dryer Brand v letech 2014 až 2016.

Zjistěte více o řadě Speed Queen® Home.

Komerční zařízení Speed Queen®

Speed Queen® přináší majitelům podniků úspěch v oblasti praní a zajišťují vše, co je potřeba pro ziskovou moderní prádelnu v hotelu, na univerzitě, koleji... prostě kdekoli. Rovněž vám pomůžeme s otevřením vlastní samoobslužné prádelny vybavené stroji řady Speed Queen® .

Zjistěte více o řadě Speed Queen® OPL