Prémiové vybavení s více než 70 roky úspěchů na poli komerčního praní

Odborníci na praní

Odolnost a cenová výhodnost v České republice.
Průmyslové pračky, komerční sušiče a mandly na rovné prádlo UniMac® jsou známé odolnou konstrukcí, inovativními funkcemi a vysokým výkonem. Nejlepší ze všeho je, že přístup UniMac® snižuje náklady a zaručuje úctyhodnou návratnost investic.

 

 

Přední řídicí systém UniLinc® a monitorovací aplikace TotalVue® vám umožní odkudkoli sledovat každý aspekt výkonu vaší prádelny. Vylaďte si provoz tak, aby byla zajištěna maximální efektivita a snižte náklady na energie, pracovní sílu a údržbu.

Naše technologie OPTidry® snižuje náklady provozu bubnových sušičů, protože už nebude docházet k přílišnému přesoušení prádla. Výsledkem je přesné vysušení prádla, které zkracuje čas sušení, opotřebení prádla a náklady na pracovní sílu.

 

Interní prádelna UniMac®

Spolupracujeme s vámi na úspěchu vaší prádelny. Naše produkty jsou vytvořeny pro odolnost a výkon, pyšní se inovacemi, které vám sníží náklady a maximalizují efektivitu. Získáte podporu naší rozsáhlé a odborné sítě distributorů.

Zjistěte více o řadě UniMac® OPL

UniMac® excello

Naše kompletní platforma pro mokré čištění určená pro pohostinský sektor je rychlá, flexibilní a dokonale čistí prádlo – dokonce i nejchoulostivější a nejluxusnější kusy.

S řadou excello získáte vše od vybavení pro mokré čištění, sušení a dožehlování až po školení a instalaci, servis a software.

Excello

Zjistěte více o řadě UniMac® excello